,, REALITY S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM"

Mé původní povolání není ani náznakem něčím společné s mou nynější profesí-realitního makléře. Možná jen práce s lidmi, jak je již uvedeno v úvodu, ale to není důvodem k tomu aby nebyla práce odváděna precizně. To co člověk dělá s láskou a hlavně pokud dělá to co ho baví- tak to dělá kvalitně.

K práci realitní makléřky jsem se dostala přibližně před 8 lety. Moje začátky, u jedné nejmenované realitní kanceláře, byly co do zkušeností k nezaplacení: ,,děkuji paní majitelce a školícím" naučili mě spoustě věcí. Tu další spoustu jsem pobrala časem s proběhlými obchody a školeními a pořád je co se učit. 

Rozhodla jsem se však, že chci dělat svou práci trošku jinak- víc lidsky, víc ,,šité na míru" (individuálně) . A možná i díky tomu  v dnešní době mám svou vlastní realitní společnost-HappyReality,s.r.o. A lokality kterými se díky pracovním i osobním zkušenostem věnuji jsou od Hodonína po Brno (Hodonínsko, Kyjovsko, Veselsko, Hradišťsko, Břeclavsko, Brňensko).

Naše společnost spolupracuje dlouhodobě s ověřenými advokátními kancelářemi  s pojištěnou advokátní úschovou a finančními specialisty s dlouholetou praxí, odhadci, ad.Společně s nimi a Vámi zajistíme bezpečný průběh prodeje od začátku až do konce.

Jsem ráda, že lidem mohu dopřát bezstarostný prodej jejich nemovitosti, nebo najít jejich vysněný domov. Mou odměnou není jen můj plat. Hlavní část, která mě dobíjí je  poděkování, vděčnost,upřímná radost z toho, že nemusí nic řešit, nebo chcete-li to, že Vy jako klienti  jste opravdu rádi za pomoc.  Za to, že vše proběhlo v pořádku a nemuseli jste nic řešit sami. A hlavně to,že se vracíte Vy sami, nebo ve formě doporučení dalším.  A toto je přesně to co mou práci dělá tím co mám ráda.

V případě jakýchkoli dotazů, nebo pokud budete chtít více informací můžete mrknout na naše stránky www.rkhappy.cz a nebo mi klidně napište :-) Ráda poradím, pomůžu.


CO JE homestagiNg? 

K tomu, aby byla Vaše nemovitost ,,dobře" prodána ( rychle a za nejvyšší možnou cenu) je i hodně důležitá prezentace. Určitě budete souhlasit, že se spíše podíváte na hezky vypadající nabídku, než byste otevřeli inzerát s  nepěknými fotkami a ,,chaosem" na nich. Proto našim klientům nabízím i tuto službu a to zcela zdarma, jedná se o takzvaný HOMESTAGING.


Některé zREFERENCí KLIENTŮ

Katarína Bestr:

“chtěla bych poděkovat slečne Fajmanové za naprosto profesionálny a lidský přístup. Na rozdíl od reality Gaia, kde vládne arogance a osočování ostatních RK, nečinnosti Next reality, divného přístupu a pomlouvání pana Štěpána, jsem si říkala, že to snad ani neni možný. Slečna Fajmanová mně svým přístuPem přesvědčila, že i v reality byznysu existují slušní lidi. Klienty vodila přímo na míru. Za mně velké díky za profes.přístup, a přece spousty lidskosti. Za sebe rozhodně DOPORUČUJI”

milan bmw1200:

“Profesionalita, spolehlivost a naprostá důvěra, to vše se dnes těžce hledá.. já to vše našel a poznal právě u vás a s vaší pomocí jsem bez problémů prošel vším kolem prodeje domu. Děkuji mnohokrát.”

"Jarek, Kristýna a Emma Kyselkovi, Heroltice u Tišnova"

"Rádi bychom poděkovali velmi milé makléřce paní Kopřivové za velmi lidský a obětavý přístup, velkou profesionalitu a i přes časovou náročnost to nevzdala a dovedla prodej ke zdárnému konci. Můžeme jen doporučit, budete spokojeni jako my !"

                                                                  Rostislav Bočan a Viera Kopániová

Trošku z jiného úhlu, nemusí se přímo prodat, aby byla spokojenost :-)

Dobrý den, dámy!
I když jsme nic nekoupili, chtěli bychom Vám, Martino Kopřivová i Vám Lucie Kopřivová, poděkovat za opravdu perfektní přístup, jednání a chování vůči vašim zákazníkům. Odlišujete se markantně od většiny ostatních. V poslední době se setkáváme s lidmi z vaší branže a proto můžeme posuzovat. To, co Martina předvedla na prohlídce v Dubňanech, bylo úžasné. Bez váhání vylezla na střechu domu zjistit zatékání a vyfotografovat jeho důvody. Opravdu sportovní výkon. Bylo nám ctí a děkujeme
Rostislav Bočan a Viera Kopániová