Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti v mé nabídce

Prodej, byt 1+kk Břeclav, s lodžií , komorou a sklepem, po modernizaci, CP: 26 m2

cena v RK
+provize Rk 140.000,-Kč
Celkem 10 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Lucie Kopřivová
Lucie Kopřivová
telefon: +420602653515
realitykoprivova@seznam.cz

Prodej, byt 1+kk Břeclav, s lodžií , komorou a sklepem, po modernizaci, CP: 26 m2

cena v RK
+provize Rk 140.000,-Kč
Popis nemovitosti:

Chcete investovat a dobře zhodnotit Vaše peníze? Nebo chcete bydlet a hledáte menší bydlení? Ať tak, či tak, máme pro Vás skvělou příležitost pořídit si malý útulný byt po úpravách v centru Břeclavi.


Byt v osobním vlastnictví o dispoziční velikosti 1+kk a celkovou plochou cca 26 m2, na ulici sídl.Dukelských hrdinů ve městě Břeclav. Jedná se o byt v panelovém dvanáctipatrovém bytovém domě s výtahem a s poutavým výhledem do okolí.
Byt prošel úpravami:

  • rozvody vody a elektřiny a bylo vyzděno jádro
  • došlo k pokládce dlažby a obkladů v koupelně a na WCK bytu náleží lodžie ze které budou mít nový majitelé nádherný výhled nejen na město Břeclav, ale při dobrém počasí až na Pálavu, na sousední Rakousko a v podvečer se budou moci romanticky zasnít při pohledu na západ slunce. Velkou výhodou bytu je nejen lodžie, ale i další prostor navíc v podobě místnosti přímo na patře naproti dveřím do bytu, takže může sloužit jako šatní prostor, pracovna, špajz, či něco jiného a k dispozici je i sklep v podzemním podlaží.

Bytový dům je po revitalizaci kdy došlo k zateplení a nátěru fasády, jsou namontovaná plastová okna. Pro větší komfort majitelů bytů jsou zde dva výtahy, jeden větší a druhý menší, ke kterým vede do podzemního podlaží schodiště s kolejnicemi a nově zbudovaná schodišťová plošina pro imobilní lidi, která dělá z bytového domu ( z ,,našeho" bytu) bezbariérový. K výměně došlo i u vchodových dveří a zvonků se schránkami.


Bytový dům svou polohou nabízí budoucím majitelům rychlý a snadný přístup všude, kde je potřeba.

Břeclav je okresní město v Jihomoravském kraji na řece Dyji, cca 50 km jihovýchodně od Brna, na hranici s Rakouskem a poblíž hranice se Slovenskem a má okolo 25tis obyvatel. Břeclav je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou mezinárodního významu. Je obklopena malebnými obcemi s dlouholetou vinařskou historií a protkán nekonečnou tratí cyklostezek. Ideální místo nejen pro mladé rodiny. Pro více informací, případně prohlídku nás neváhejte kontaktovat.


Informace v popisku jsou pouze informativní. Kompletní informace u makléře.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
2023003
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Břeclav
sídl. Dukelských hrdinů
Plocha podlahová:
22 m2
Plocha lodžie:
3 m2
Plocha sklepa:
3 m2
Podlaží:
13. podlaží z 13 podlaží celkem
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Panelová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 45' 37.727"N, 16° 53' 12.407"E